Slovenské akčné RPG Moonfall spustilo Steam Greenlight kampaň

Zdielaj

Možno ste už počuli, že slovenské štúdio Fishcow pracuje na prepracovanejšej verzii old-school hry Golden Axe. Táto namotávka sa bude volať Moonfall a Fishcow oznámilo spustenie Greenlight kampane na steame.

Greenlight je služba od steamu, kde môžete podporiť malé nezávislé tituly, ktoré síce nedosahujú rozsahu veľkých AAA titulov, ale dokážu zaujať aj inak.moonfall

Akčné RPG Moonfall sa odohráva v gotickom fantasy prostredí a je v podstate „remake“ starej ale známej hry Golden Axe. Hráč ovláda svojho stredovekého bojovníka musí sa prebojovať cez zástupy nepriateľov. V tejto hre nehľadajte zbytočne silný príbeh, keďže jedna z silných stránok je pocit nostalgie pre „starú školu“ a príťažlivá jednoduchosť. Zápletka je v podstate o vojne medzi veľkou ríšou a divokým kmeňom.

Hráč do tohto konfliktu tak nejak spadne a pomocou špeciálnych schopností rozhodne o výsledku vojny. K tomu čerpá silu z mesiaca a bude čeliť viacerým bossom. Ak by to sám nezvládal, tak si môže zavolať na pomoc kamarátov a skúsiť spojiť sily v COOP režime. Okrem toho je sľúbená aj pvp aréna.

Na začiatku hry si budete môcť vybrať aj povolanie. Na výber budete mať tri rôzne postavy a každá bude mať svoje unikátne schopnosti. Táto hra si rozhodne zaslúži aby ste ju podporili na stránkach Greenlightu. Ak máte radi slovenské hry, tak by vás mohlo zaujímať akčné RPG Vikings – Wolves of Midgard.

Zdielaj