Nový trailer na pokračovanie akčného filmu John Wick, v kinách už od 9.2.

Zdielaj

Už o mesiac zavíta do kín pokračovanie akčného filmu John Wick. Preto nám producenti naservírovali pravdepodobne posledný trailer pred premiérou, ktorá je plánovaná na 9. februára.

Trailer ukazuje niekoľko nových scén pričom je z nich cítiť štýl Keanu Reevesa a atmosféru prvého dielu. Ak ste nevideli prvý diel, tak by ste mali vedieť, že John je zabijak na odpočinku. Jeden z mála, ktorému sa podarilo dostať z podsvetia. Našiel si krásnu ženu, s ktorou sa usadil. Tá žiaľ zomrela a zostalo mu len jeho auto a milovaný pes, na ktorého sa po smrti ženy upol. Jedného dňa ho však prepadli nejaký zlodeji, ktorí mu zabili psa a ukradli auto. John Wick to však nenechá len tak, čo ho privedie do konfliktu s bývalým šéfom.

V dvojke sa stretneme s postavami, ktoré prežili jednotku a herecké obsadenie obohatí Lawrence Fishburne (Matrix – Morfeus) či Common, ktorý si zahrá hlavného záporáka. John Wick opäť raz preruší svoj odpočinok a rozhodne sa pomôcť svojmu priateľovi. Dej sa bude odohrávať v Ríme a podľa oficiálnych vyjadrení bude ešte akčnejší.

 

 

Zdielaj