Zdielaj

Je to 17 rokov, čo trh mobilných telefónov obohatila NOKIA 3310. Podľa najnovších správ čaká tento legendárny model comeback. Portál Venturebeat priniesol dokonca niekoľko noviniek a informácií o návrate Nokie 3310.

Aká bude Nokia 3310

Ak by ste čakali nejakú horibilnú cenu, tak budete milo prekvapený. Táto nová nokia bude stáť približne 59 eur a jej oficiálne predstavenie sa plánuje na 25.2. počas akcie Mobile World Congress. Táto konferencie sa koná každý rok v Barcelone. Značky ju využívajú práve na odhaľovanie svojich noviniek, najmä Samsung tu predstavoval vlajkové lode svojich telefónov a príručných výbušných zariadení.

 

Nokia 3310 sa vracia

Nokia 3310 je považovaná za nezničiteľný telefón s batériou, ktorá vydrží dlhšie než naše slnko.  Presné detaily ohľadom vzhľadu a technických špecifikácií ešte nie sú známe. Avšak pri plánovanej cene 59 eur nemôžeme očakávať technologický zázrak. To čo čakať môžeme bude obnovenie rady tlačidlových telefónov a poriadna dávka nostalgie. Je však otázne, či niekto vymení svoj iPhone za staro novú Nokiu 3310.

Je podľa vás éra tlačidlových telefónov mŕtva, no na Nokiu nedáte dopustiť? Možno vás bude zaujímať model Nokia 6, ktorého prvá várka sa vypredala v priebehu minúty

 

 

Zdielaj