Košické štúdio Games Farm vydalo trailer na ich novu vikingskú pecku!

Zdielaj

Štúdio Games Farm v spolupráci s Kalypso Media vydalo nový trailer na akčné RPG Vikings – Wolves of Midgard na štýl známeho Diabla od Blizzardu.

RPG Vikings – Wolves of Midgard kombinuje fantasy a severskú mytológiou Vikingov.  Zápletka hry sa točí okolo záchrany sveta. Nastal ragnarok a ľadoví obri sa vrátili s cieľom uvrhnúť svet do večného ľadu. Tým sa chcú pomstiť bohom Asgardu. Našťastie medzi skazou sveta  a obrami čaká klan Ulfung – vlci Midgardu. V ovládate hrdinu, ktorý stojí v čele klanu a musíte poraziť ľadových obrov. Okrem hordy nepriateľov budete čeliť aj mrazivej zime a ak si nedáte pozor, tak sa môže ľahko stať, že vaša postava zamrzne.

V traileri budete môcť vidieť rôzne prostredia a typy nepriateľov. Taktiež nám ukáže niečo viac o zime, ktorú budeme musieť prežiť. Samozrejme nesmie chýbať vylepšovanie fyzických vlastností, a schopností, ktoré sme dostali od bohov Asgardu za obetovanie krvi nepriateľov.

Akčné RPG Vikings – Wolves of Midgard by malo byť dostupné na jar 2017 a do 24.2. si ho môžete na steame predobjednať. Momentálne je dokonca v zľave 15%, takže ak chcete podporiť chlapcov z Košíc tak smelo do toho.

 

Zdielaj